Binance ve O 7 Borsadan 13 Altcoin İçin Müjde: Fiyatlar Yükseldi

Büyük borsalar yeni listeleri, işlem çiftlerini ve marj seçeneklerini duyurdukça, altcoin piyasası bu hafta hareketlilik yaşıyor.

Upbit, altcoin listelemesiyle fiyatları yükseltti

Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsası Upbit, iki yeni altcoin’in listelendiğini duyurarak haftaya büyük bir başlangıç yaptı: Big Time (BIGTIME) ve Akash Network (AKT). Bu haber piyasada şok dalgaları yarattı; duyurunun ardından BIGTIME %26 oranında değer kazanırken AKT’de %62 gibi şaşırtıcı bir değer artışı yaşandı. Listelemelerin, Ethereum ağında Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) çiftleriyle BIGTIME ticareti ve Akash ağında Kore Wonu (KRW), BTC ve USDT çiftleriyle AKT ticaretiyle bugün ilerleyen saatlerde yapılması planlanıyor.

Binance, ticaret seçeneklerini artırdı

Küresel kripto para birimi devi Binance, birkaç yeni ticaret çifti sunarak ve daha geniş bir para birimi yelpazesi için Ticaret Botları hizmetlerini etkinleştirerek de ses getiriyor. Yarından itibaren kullanıcılar Binance Spot platformunda ICP/USDC, OMNI/USDC, ONT/USDC, PEPE/BRL ve YGG/TRY işlem çiftlerine erişebilecek. Ek olarak Binance, bu yeni çiftler için Spot Grid, Spot DCA, Rebalancing Bot ve Spot Algo Order hizmetlerini etkinleştirerek kullanıcılara daha gelişmiş ticaret araçları ve stratejileri sunuyor.

Tekliflerini daha da genişleten Binance Margin, Cross Margin’deki ödünç alınabilir ve teminat varlıkları listesine Alpine F1 Team Taraftar Tokenını (ALPINE), FC Barcelona Taraftar Tokenını (BAR) ve Manchester City Taraftar Tokenını (CITY) ekledi. Bu hamle, taraftar tokenlarının artan popülaritesine hitap ederek kullanıcıların ek ticaret fırsatları için varlıklarını kullanmalarına olanak tanıyor. Ayrıca Binance Margin, NEO/USDC, SAGA/BTC, SAGA/FDUSD ve WIF/USDC dahil olmak üzere mevcut varlıklar için hem Çapraz hem de İzole Marjin’de kullanılabilen yeni işlem çiftlerini tanıttı.

Diğer listelemeler neler?

Bu hafta çeşitli borsalarda birkaç yeni kripto para birimi görücüye çıkıyor. MEXC Global, BRC-20 DEX (BD20), Playbux (PBUX), Defispot (SPOT), Gaimin (GMRX) ve KittenWifHat (KITTENWIF) dahil olmak üzere çok sayıda listelemeyle öne çıkıyor. Bu listeler, sürekli gelişen blockchain ortamında yeni projelerin sürekli ortaya çıktığını vurgulamaktadır. Ek olarak Playbux (PBUX), Bybit, KuCoin ve Bitget’te listelemeyi güvence altına aldı.

Digifinex Evadore (EVA)’u listeleyecek. Diğer yandan Bitget, BD20 ve PBUX listelemesine ek olarak, UNICE’i (UNICE) listeleyecek. BingX, Meta Plus Token’ı (MTS) ticaret listesine ekleyecek. Bu listelemeler, ilgili borsaların web sitelerinde ve sosyal medya kanallarında duyuruldu. Yine de, er bir coinde işlem yapmaya başlamadan önce, platformun kurallarını ve şartlarını dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir